browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wielerjaar 2014

Hier presenteren wij u een overzicht van alle wielerkoersen die in het wielerjaar 2014 wordt verreden:

Januari

13 – 19 La Tropicale Amissa Bongo Gabon 2.1
20 – 26 Tour de San Luis Argentina 2.1
21 – 26 Tour Down Under Australia WT

Februari

02 – 02 GP Costa degli Etruschi Italy 1.1
02 – 02 Grand Prix Cycliste la Marseillaise France 1.1
04 – 07 Ladies Tour of Qatar Qatar W2.1
05 – 09 Etoile de Bessèges France 2.1
05 – 08 Dubai Tour Dubai 2.1
05 – 05 Herald Sun Tour Australia 2.1
09 – 09 Majorca Trofeo Palma Spain 1.1
09 – 14 Tour of Qatar Qatar 2.HC
10 – 10 Majorca Trofeo Migjorn Spain 1.1
11 – 11 Majorca Trofeo Deià Spain 1.1
12 – 16 Tour Méditerranéen Cycliste Professionnel France 1.1
12 – 12 Majorca Trofeo Platja de Muro Spain 1.1
18 – 23 Tour of Oman Oman 2.HC
19 – 23 Volta ao Algarve Portugal 2.1
19 – 23 Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol Spain 2.1
21 – 21 Trofeo Laigueglia Italy 1.1
22 – 23 Tour Cycliste International du Haut Var-matin France 2.1
24 – 24 Tour de Taiwan Taiwan 2.1
27 – 08 Le Tour de Langkawi Malaysia 2.HC

Maart

01 – 01 Omloop Het Nieuwsblad Belgium 1.HC
01 – 01 Classic Sud Ardèche – Souvenir Francis Delpech France 1.1
01 – 01 Vuelta Ciclista a Murcia Spain 1.1
02 – 02 La Drôme Classic France 1.1
02 – 02 GP Città di Lugano Switzerland 1.1
02 – 02 Kuurne-Bruxelles-Kuurne Belgium 1.1
02 – 02 Clasica de Almeria Spain 1.HC
05 – 05 Le Samyn Belgium 1.1
06 – 06 GP Camaiore Italy 1.1
07 – 07 Grand Prix de Oriente El Salvador W1.1
07 – 09 Driedaagse van West-Vlaanderen Belgium 2.1
08 – 08 Strade Bianche Italy 1.1
09 – 16 Paris-Nice France WT
09 – 09 Roma Maxima Italy 1.1
09 – 09 Vuelta a El Salvador El Salvador W2.1
12 – 18 Tirreno-Adriatico Italy WT
15 – 15 Albert Achterhes Pet Ronde van Drenthe Belgium 1.1
15 – 15 Boels Rental Ronde van Drenthe Netherlands W.WC
16 – 16 Grand Prix GSB El Salvador W1.1
16 – 16 De Weiert Dwars door Drenthe Netherlands 1.1
17 – 17 Grand Prix el Salvador El Salvador W1.1
19 – 19 Nokere Koerse – Danilith Classic Belgium 1.1
20 – 20 GP Nobili Rubinetterie Italy 1.1
21 – 21 Handzame Classic Belgium 1.1
22 – 22 Classica Citta di Padova Italy W1.1
22 – 22 Classic Loire Atlantique France 1.1
23 – 23 Milan-Sanremo Italy WT
23 – 23 Cholet – Pays De Loire France 1.1
24 – 30 Volta Ciclista a Catalunya Spain WT
26 – 26 Dwars door Vlaanderen Belgium 1.HC
26 – 30 Settimana Internazionale Coppi e Bartali Italy 2.1
28 – 28 E3 Harelbeke Belgium WT
29 – 30 Critérium International 2.HC
30 – 30 Gent – Wevelgem Belgium WT
30 – 30 Trofeo Alfredo Binda – Comune di Cittiglio Italy W.WC

April

01 – 04 Driedaagse De Panne-Koksijde Belgium 2.HC
04 – 04 Route Adélie de Vitré France 1.1
05 – 05 Gran Premio Miguel Indurain Spain 1.1
05 – 05 Volta Limburg Classic Netherlands 1.1
06 – 06 Vuelta Ciclista a La Rioja Spain 1.1
06 – 06 Ronde van Vlaanderen Belgium W.WC
06 – 06 Ronde van Vlaanderen Belgium WT
06 – 06 Val d’Ille Classic – Souvenir Julien Ditlecadet France 1.1
07 – 12 Vuelta Ciclista al Pais Vasco Spain WT
08 – 11 Circuit Cycliste Sarthe – Pays de la Loire France 2.1
09 – 09 Scheldeprijs Belgium 1.HC
12 – 12 GP Pino Cerami Belgium 1.1
13 – 13 Paris – Roubaix France WT
13 – 13 Klasika Primavera de Amorebieta Spain 1.1
15 – 15 Paris-Camembert France 1.1
16 – 16 De Brabantse Pijl – La Flèche Brabançonne Belgium 1.HC
17 – 17 GP de Denain Porte du Hainaut France 1.1
18 – 20 Vuelta a Castilla y Leon Spain 2.1
19 – 19 Tour du Finistère France 1.1
20 – 20 Tro-Bro Léon France 1.1
20 – 20 Amstel Gold Race Netherlands WT
23 – 23 La Flèche Wallonne Féminine Belgium W.WC
23 – 23 La Flèche Wallonne Belgium WT
26 – 26 EPZ-Omloop van Borsele Netherlands W1.2
27 – 04 Presidential Cycling Tour of Turkey Turkey 2.HC
27 – 27 Dwars door de Westhoek Belgium W1.1
27 – 27 La Roue Tourangelle France 1.1
27 – 27 Liège – Bastogne – Liège Belgium WT
29 – 04 Tour de Romandie Switzerland WT

Mei

01 – 01 Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo Spain 2.1
01 – 01 Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt Germany 1.HC
02 – 02 Ronde van Overijssel Netherlands W1.1
02 – 04 Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs Luxembourg W2.1
03 – 03 GP Industria & Artigianato Spain 1.1
04 – 04 Rund um Köln Germany 1.1
04 – 04 Grand Prix de la Somme France 1.1
04 – 04 Giro della Toscana Italy 1.1
07 – 11 The Women’s Tour Britain 2.1
07 – 11 4 Jours de Dunkerque France 2.HC
07 – 11 Tour d’Azerbaïdjan Azerbaïdjan 2.1
09 – 01 Giro d’Italia Italy WT
09 – 09 Szlakiem Grodòw Piastowskich Poland 2.1
10 – 10 Vuelta a la Comunidad de Madrid Spain 2.1
11 – 11 Amgen Tour of California USA 2.HC
14 – 16 Tour of Chongming Island China W2.1
16 – 18 Tour de Picardie France 2.1
17 – 17 GP cycliste de Gatineau Canada W1.1
18 – 25 Tour of Japan Japan 2.1
18 – 18 Garmin Velothon Berlin Germany 1.1
18 – 18 Tour of Chongming Island World Cup China W.WC
19 – 19 Chrono Gatineau Canada W1.1
21 – 25 Glava Tour of Norway Norway 2.HC
21 – 25 Circuit de Lorraine France 2.1
24 – 25 Sparkassen Neuseen Classics – Rund um die Braunkohle Germany 2.1
24 – 25 World Ports Classic Belgium 2.1
28 – 01 Bayern Rundfahrt Germany 2.HC
28 – 01 Baloise Tour of Belgium 2.HC
30 – 30 Boels Rental Hills Classic Netherlands W1.1
31 – 00 GP de Plumelec-Morbihan France 1.1

Juni

01 – 01 The Philadelphia Cycling Classic USA 1.1
01 – 01 Gooik-Geraardsbergen-Gooik Belgium W1.1
01 – 01 Boucles de l’Aulne – Châteaulin France 1.1
01 – 01 The Philadelphia Cycling Classic USA W1.1
04 – 08 Skoda-Tour de Luxembourg Luxembourg 2.HC
05 – 07 Tour of Estonia Estonia 2.1
05 – 08 Boucles de la Mayenne France 2.1
07 – 07 Trofeo Melinda – val di Non Italy 1.1
07 – 07 Ronde Van Zeeland Seaports Netherlands 1.1
08 – 15 Tour de Korea South Korea 2.1
08 – 15 Critérium du Dauphiné France WT
12 – 15 Emakumeen Euskal Bira Spain W2.1
12 – 12 Tour of Latvia Latvia 2.1
12 – 12 GP du canton d’Argovie Switzerland 1.HC
14 – 22 Tour de Suisse Switzerland WT
15 – 15 Ronde van Limburg Belgium 1.1
17 – 22 Tour of Iran Azarb
18 – 22 Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Netherlands 2.1
19 – 22 Route du Sud – la Dépêche du Midi France 2.1
19 – 22 Tour de Slovénie Slovenia 2.1
20 – 20 Giro del Trentino Alto Adige – Südtirol Italy W2.1
24 – 24 Giro dell’Appennino Italy 1.1
25 – 25 Halle-Ingooigem Belgium 1.1

Juli

02 – 05 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques Poland 2.1
04 – 04 Giro d’Italia Internazionale Femminile Italy W2.1
05 – 27 Tour de France France WT
06 – 13 Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria Austria 2.HC
06 – 19 Tour of Qinghai Lake China 2.HC
17 – 20 Sibiu Cycling Tour Romania 2.1
20 – 20 Trofeo Matteotti Italy 1.1
21 – 27 Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen Germany W2.1
25 – 25 Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika Spain 1.1
26 – 30 Tour de Wallonie Belgium 2.HC
30 – 10 Volta a Portugal em Bicicleta Liberty Seguros 2.1
31 – 00 Circuito de Getxo “Memorial Ricardo Otxoa” Spain 1.1

Augustus

01 – 03 Tour of Elk Grove USA 2.1
02 – 02 Clasica Ciclista San Sebastian Spain WT
03 – 09 Tour de Pologne Poland WT
03 – 03 La Poly Normande France 1.1
03 – 03 Sparkassen Giro Germany W.WC
04 – 10 The Larry H. Miller Tour of Utah USA 2.1
05 – 09 Tour de l’Ain France 2.1
06 – 10 Post Danmark Rundt – Tour of Denmark Denmark 2.HC
09 – 09 La Route de France France W2.1
10 – 10 Prudential RideLondon Classic Britain 1.HC
11 – 17 Eneco Tour Be-Ne-Lux WT
13 – 17 Tour des Fjords Norway 2.1
13 – 17 Vuelta a Burgos Spain 2.HC
18 – 24 USA Pro Challenge USA 2.HC
19 – 19 GP Stad Zottegem Belgium 1.1
19 – 22 Tour du Limousin France 2.1
20 – 20 Tre Valli Varesine Italy 1.HC
20 – 24 Arctic Race of Norway Norway 2.1
21 – 21 GP Banca di Legnano – Coppa Bernocchi Italy 1.1
22 – 22 Open de Suède Vargarda TTT Sweden W.WC
22 – 22 Dutch Food Valley Classic Netherlands 1.1
22 – 22 Coppa Agostoni – Giro delle Brianze Italy 1.1
23 – 30 Tour de l’Avenir France U23
23 – 14 Vuelta a España Spain WT
24 – 24 Vattenfall Cyclassics Germany WT
24 – 24 Open de Suède Vargarda Sweden W.WC
24 – 24 Châteauroux Classic de l’Indre Trophée Fenioux France 1.1
26 – 29 Tour du Poitou Charentes France 2.1
27 – 27 Druivenkoers – Overijse Belgium 2.1
27 – 27 Tour do Rio Brasil 2.1
30 – 30 GP de Plouay-Bretagne France W.WC
30 – 06 Tour of China I China 2.1
31 – 00 Schaal Sels Belgium 1.1
31 – 00 GP Ouest France – Plouay France WT

September

02 – 07 Boels Rental Ladies Tour Netherlands W2.1
02 – 07 Settimana Ciclistica Lombarda Italy 2.1
02 – 07 Tour of Alberta Canada 2.1
03 – 03 Memorial Rik Van Steenbergen 1.1
06 – 06 Brussels Cycling Classic France/Belgium 1.HC
07 – 14 Tour of Britain Britain 2.1
07 – 07 GP de Fourmies – La Voix du Nord France 1.HC
09 – 15 Tour of China II China 2.1
12 – 12 Grand Prix Cycliste de Québec Canada WT
14 – 14 Grote Prijs Jef Scherens – Rondom Leuven Belgium 1.1
14 – 14 Chrono Champenois – Trophée Européen France W1.1
14 – 14 Grand Prix Cycliste de Montréal Canada WT
14 – 14 Tour du Doubs France 1.1
17 – 17 GP de Wallonie 1.1
19 – 19 Kampioenschap van Vlaanderen Belgium 1.1
20 – 20 Primus Classic Impanis – Van Petegem Belgium 1.1
20 – 20 Memorial Marco Pantani Italy 1.1
21 – 21 Grand Prix d’Isbergues France 1.1
21 – 21 GP Industria & Commercio di Prato Italy 1.1
24 – 24 Omloop van het Houtland Lichtervelde Belgium 1.1
27 – 28 Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon France 2.1
28 – 28 Duo Normand France 1.1

Oktober

01 – 01 Milano-Torino Italy 1.HC
02 – 05 Tour de l’Eurométropole Belgium 2.1
03 – 03 Sparkassen Münsterland Giro Germany 1.1
03 – 03 Giro del Piemonte Italy 1.HC
04 – 04 Pro Cycling Marathon Portugal 1.1
05 – 05 Il Lombardia Italy WT
05 – 05 Tour de Vendée France 1.1
07 – 07 Binche – Chimay – Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke Belgium 1.1
09 – 09 Gran Premio Città di Peccioli – Coppa Sabatini Italy 1.1
09 – 09 Paris-Bourges France 1.1
10 – 14 Tour of Beijing China WT
11 – 11 Giro dell’Emilia Italy 1.HC
12 – 12 Paris – Tours France 1.HC
12 – 12 Gran Premio Bruno Beghelli Italy 1.HC
14 – 14 Giro della Romagna Italy 1.1
14 – 14 Nationale Sluitingprijs – Putte-Kapellen 1.1
19 – 19 Chrono des Nations France 1.1
19 – 19 Chrono des Nations France W1.1


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>