browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Deelnemerslijst Kuurne Brussel Kuurne 2014

Posted by on februari 28, 2014

Zondag 2 maart 2014 zal voor de 66e keer de wielerklassieker Kuurne Brussel Kuurne worden verreden. De klassieker, die geldt als revanche voor degene die faalden in de Omloop.

Op deze pagina vindt u de de deelnemerslijst Kuurne Brussel Kuurne 2014.

Kijk hier voor de voorbeschouwing Kuurne Brussel Kuune 2014

Deelnemerslijst Kuurne Brussel Kuurne 2014

Kan Andre Greipel zijn favorietenrol waarmaken zondag?

Deelnemerslijst Kuurne Brussel Kuurne 2014

Omega Pharma – Quick-Step
1.BOONEN Tom
2.VAN KEIRSBULCK Guillaume
3.TRENTIN Matteo
4.TERPSTRA Niki
5.VELITS Martin
6.FENN Andrew
7.MAES Nikolas
8.VANDENBERGH Stijn

Team Sky
11.BOASSON HAGEN Edvald
12.KNEES Christian
13.EISEL Bernhard
15.SUTTON Chris
16.RASCH Gabriel
17.ROWE Luke
18.PUCCIO Salvatore

Lotto Belisol
21.GREIPEL André
22.ROELANDTS Jurgen
23.BAK Lars Ytting
24.BOECKMANS Kris
25.DEBUSSCHERE Jens
26.SIEBERG Marcel
27.BREEN Vegard
28.LIGTHART Pim

Team Katusha
31.KRISTOFF Alexander
32.KUCHYNSKI Aliaksandr
33.KUZNETSOV Viacheslav
34.ISAYCHEV Vladimir
35.SMUKULIS Gatis
36.SELIG Rüdiger
37.TSATEVICH Alexey
38.VOROBYEV Anton

Belkin-Pro Cycling Team
41.VANMARCKE Sep
42.TJALLINGII Maarten
43.TANKINK Bram
44.WAGNER Robert
45.MARKUS Barry
46.WYNANTS Maarten
47.BOL Jetse
48.HOFLAND Moreno

Garmin Sharp
51.FARRAR Tyler
52.NUYENS Nick
53.VANSUMMEREN Johan
54.MILLAR David
55.BAUER Jack
56.KREDER Raymond
57.LANGEVELD Sebastian
58.VON HOFF Steele

FDJ.fr
61.BONNET William
62.BOUCHER David
63.DELAGE Mickaël
64.DéMARE Arnaud
65.CHAVANEL Sébastien
66.LECUISINIER Pierre-Henri
67.LE BON Johan
68.OFFREDO Yoann

Team Europcar
71.COQUARD Bryan
72.ENGOULVENT Jimmy
73.GENE Yohann
74.HUREL Tony
75.JEROME Vincent
76.PICHOT Alexandre
77.THURAU Bjorn
78.TULIK Angelo

BMC Racing Team
81.BURGHARDT Marcus
82.ZABEL Rick
83.VAN AVERMAET Greg
84.QUINZIATO Manuel
85.DILLIER Silvan
86.LANDER Sebastian
87.WYSS Danilo
88.LODEWYCK Klaas

AG2R La Mondiale
91.HUTAROVICH Yauheni
92.TURGOT Sébastien
93.BAGDONAS Gediminas
94.DANIEL Maxime
95.CHAINEL Steve
96.MONDORY Lloyd
97.MINARD Sébastien
98.GAUDIN Damien
99.HOULE Hugo

IAM Cycling
101.AREGGER Marcel
102.HAUSSLER Heinrich
103.ISTA Kevyn
104.KLEMME Dominic
105.KLUGE Roger
106.LANG Pirmin
107.PELUCCHI Matteo
108.SARAMOTINS Aleksejs

Team Giant-Shimano
111.AHLSTRAND Jonas
112.ARNDT Nikias
113.DE BACKER Bert
114.CURVERS Roy
115.JANSE VAN RENSBURG Reinardt
116.DE KORT Koen
117.MEZGEC Luka
118.VEELERS Tom

Team NetApp – Endura
121.DEMPSTER Zakkari
122.JARC Blaž
123.MATZKA Ralf
124.SCHILLINGER Andreas
125.SCHORN Daniel
126.SCHWARZMANN Michael
127.THWAITES Scott
128.VOSS Paul

Wanty – Groupe Gobert
131.NAPOLITANO Danilo
132.DE TROYER Tim
133.DRUCKER Jean-Pierre
134.BACKAERT Frederik
135.VANLANDSCHOOT James
136.JANS Roy
137.SELVAGGI Mirko
138.VEUCHELEN Frederik

CCC Polsat Polkowice
141.GAWRONSKI Piotr
142.MIHAYLOV Nikolay
143.CHARUCKI Pawel
144.KIENDYS Tomasz
145.KUREK Adrian
146.MARYCZ Jaroslaw
147.MORAJKO Jacek
148.PATERSKI Maciej

Androni Giocattoli
151.BANDIERA Marco
152.BELLETTI Manuel
153.FRAPPORTI Marco
154.PARRINELLO Antonio
155.TESTI Nicola
156.ZORDAN Andrea

Bretagne – Séché Environnement
161.CORBEL Erwann
162.DELAPLACE Anthony
163.JARRIER Benoit
164.LABORIE Christophe
165.KORETZKY Clément
167.PERICHON Pierre-Luc
168.LE MONTAGNER Benjamin

Topsport Vlaanderen
171.DECLERCQ Tim
172.JACOBS Pieter
173.STEELS Stijn
174.THEUNS Edward
175.VAN ASBROECK Tom
176.WALLAYS Jelle
177.LAMPAERT Yves
178.VAN STAEYEN Michael

Wallonie – Bruxelles
181.STENUIT Robin
182.PESTIAUX Loïc
183.MOTTET Florent
184.STASSEN Julien
185.DEMOITIE Antoine
186.DRON Boris
187.DERNIES Tom
188.CHEVALIER Olivier

Cofidis, Solutions
191.FOUCHARD Julien
192.GARCíA Egoitz
193.JõEääR Gert
194.LEMOINE Cyril
195.PETIT Adrien
196.SENECHAL Florian
197.ZINGLE Romain

Roubaix – Lille Métropole
201.BARBIER Rudy
202.DUPONT Timothy
203.DUVAL Julien
204.JAUREGUI Quentin
205.KOWALSKI Rudy
206.PILLON Romain
207.PAIANI Jean-lou
208.PLANCKAERT Baptiste

VASTGOEDSERVICE – GOLDENPALACE
211.CORDEEL Sander
212.GEYSEN Kurt
213.HULSMANS Kevin
214.LENNERTZ Sam
215.PEETERS Kevin
216.RUIJGH Rob
217.WYNANTS Nick
218.VERMOTE Alphonse

Veranclassic – Doltcini
221.BRAMBILLA Giorgio
222.GARDEYN Gorik
223.DZERVUS Darijus
224.GOOVAERTS Tom
226.OTTEMA Rick
227.STALLAERT Joeri
228. Verwaest Kevin (BEL)

An Post – Chain Reaction
231.MCNALLY Mark
232.DUNNE Conor
233.CLAEYS Kevin
234.DOULL Owain
235.MULLEN Ryan
236.VANDENBAK Laurent
237.WILSON Jack
238.DOWNEY Sean Patrick

Team3M
241.VANDENBOGAERDE Jens
242.VAN HOOVELS Kevin
243.DRUYTS Gerry
244.STEVENS Timothy
245.JUODVALKIS Egidijus
246.VANSPEYBROECK Tim
247.SEGERS Joren
248.VINGERLING Michael

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>